Po raz pierwszy

Potrzebujesz pomocy?

Serwis przyjdz.pl zawiera kilka miejsc, które musisz (obowiązkowo!) odwiedzić.

Przede wszystkim zobacz dział Wydarzenia gdzie piszemy o jednorazowych najbliższych wydarzeniach. Jeśli tam nie znajdziesz nic godnego uwagi, wejdź na Wydarzenia cykliczne. Znajdziesz tam informacje o wydarzeniach, które trwają dłużej niż kilka godzin, w ramach jednego eventu. Dla uporządkowania wszystkich Wydarzeń jednorazowych przygotowaliśmy Kalendarz.

No dobrze, a co jeśli spodobała Ci się idea serwisu i chcesz dodawać wydarzenia? Nic prostszego! Kliknij na zakładkę Dodaj wydarzenie wcześniej upewniając się na FAQ czy mieści się ono w profilu serwisu.

Zapraszamy do współpracy!

PS. Nie zapomnij też kliknąć

Wsparcie
News

Sztuka pt.”Miodowe Święta”

Zgodnie z tradycją Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej klerycy III roku w grudniu wystawiają sztukę seminaryjną. W tym roku zobaczymy sztukę pt.”Miodowe Święta”. Współpracę reżyserską podjął z alumnami znany aktor filmowy i teatralny, pan Artur Barciś.

Jest to spektakl, w którym każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Trochę komedii, dramatu, trochę scen wziętych z naszych rodzin. A to wszystko w aurze świąt Bożego Narodzenia.

Będzie to adaptacja teatralna jednego z odcinków ser

ialu komediowego, znanego z ekranów telewizyjnych pt. „Miodowe Lata”. Perspektywa przygotowań do świąt Bożego Narodzenia przeraża Karola. Razem ze swoim przyjacielem i sąsiadem, Tadziem Norkiem, wpadają na pomysł uniknięcia trudów związanych z organizacją rodzinnej wigilii. Ich niecny plan zostaje jednak zdemaskowany przez żony. Wszystko wskazuje na to, że bohaterowie będą musieli spędzić tegoroczną wigilię tylko we dwóch…

Spektakle odbywać się będą w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego diecezji warszawsko-praskiej na warszawskim Tarchominie. Planowane jest 10 spektakli. Oto ich terminy:

*8 grudnia – godzina 19.00 – premiera spektaklu

*9 grudnia – godzina 15.00 i 18.00

*11 grudnia – godzina 18.30

*12 grudnia – godzina 18.30

*15 grudnia – godzina 15.00 i 18.00

*16 grudnia – godzina 15.00 i 18.00

*19 grudnia – godzina 18.30

Przedstawienia nie są biletowane, zapisy nie są wymagane. Jednakże ze względów organizacyjnych, grupy zorganizowane (od 10 osób) proszone są o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału pod nr (0-22) 676-53-40, 676-53-50.

Serdecznie zapraszamy na te wspólne świętowanie do seminarium!

Jedno wiemy na pewno: To będą naprawdę słodkie święta…

Kiedy?
Od 8 do 19 grudnia 2012 r. (szczegółowy plan powyżej)

Gdzie?

ul. Mehoffera 2, 03-131 Warszawa

Dodatkowe informacje

http://www.facebook.com/events/569104363106757/