Po raz pierwszy

Potrzebujesz pomocy?

Serwis przyjdz.pl zawiera kilka miejsc, które musisz (obowiązkowo!) odwiedzić.

Przede wszystkim zobacz dział Wydarzenia gdzie piszemy o jednorazowych najbliższych wydarzeniach. Jeśli tam nie znajdziesz nic godnego uwagi, wejdź na Wydarzenia cykliczne. Znajdziesz tam informacje o wydarzeniach, które trwają dłużej niż kilka godzin, w ramach jednego eventu. Dla uporządkowania wszystkich Wydarzeń jednorazowych przygotowaliśmy Kalendarz.

No dobrze, a co jeśli spodobała Ci się idea serwisu i chcesz dodawać wydarzenia? Nic prostszego! Kliknij na zakładkę Dodaj wydarzenie wcześniej upewniając się na FAQ czy mieści się ono w profilu serwisu.

Zapraszamy do współpracy!

PS. Nie zapomnij też kliknąć

Wsparcie
News

Przegląd filmów japońskich „Miłość i młodość na przestrzeni dziejów”

Przegląd filmów japońskich „Miłość i młodość na przestrzeni dziejów”

W ramach projektu „Bródno kocha kino” zapraszamy na niezwykły przegląd filmów japońskich, które nigdy wcześniej nie były pokazywane w Polsce. Organizatorami przeglądu są Fundacja Japońska, ambasada Japonii w Polsce i Kino Świt.

W czasie przeglądu zobaczymy siedem filmów: „Kobieta z mgły” (1936) Gosho Heinosuke, „Dziewczęta z Izu” (1945) Gosho Heinosuke, „Opowieści o księciu Genji” (1951) Yoshimura Kozaburo, „Eijanaika” (1981) Imamura Shohei, „List miłosny” (1985) Kumashiro Tatsumi, „Zegen“ (1987) Imamura Shohei, „Nie z tego świata” (2003) Sakamoto Junji.

Wstęp wolny.

Kiedy?

26-29 października 2012 r. o godz. 14.00

Gdzie?

Dom Kultury „Świt”, ul. Piotra Wysockiego 11, Warszawa (Bródno)

Dodatkowe informacje

http://www.facebook.com/events/297342803706884/