Po raz pierwszy

Potrzebujesz pomocy?

Serwis przyjdz.pl zawiera kilka miejsc, które musisz (obowiązkowo!) odwiedzić.

Przede wszystkim zobacz dział Wydarzenia gdzie piszemy o jednorazowych najbliższych wydarzeniach. Jeśli tam nie znajdziesz nic godnego uwagi, wejdź na Wydarzenia cykliczne. Znajdziesz tam informacje o wydarzeniach, które trwają dłużej niż kilka godzin, w ramach jednego eventu. Dla uporządkowania wszystkich Wydarzeń jednorazowych przygotowaliśmy Kalendarz.

No dobrze, a co jeśli spodobała Ci się idea serwisu i chcesz dodawać wydarzenia? Nic prostszego! Kliknij na zakładkę Dodaj wydarzenie wcześniej upewniając się na FAQ czy mieści się ono w profilu serwisu.

Zapraszamy do współpracy!

PS. Nie zapomnij też kliknąć

Wsparcie
News

Nawigacyjny Rajd Rowerowy

Nawigacyjny Rajd Rowerowy

Zapraszamy na Nawigacyjny Rajd Rowerowy 2012! To połączenie gry miejskiej, łamigłówki i wycieczki rowerowej. Idealny sposób na lipcowe popołudnia i weekendy! Trasa rajdu ma około 10 km, więc w zależności od swoich możliwości i chęci, można ją podzielić na części, bądź zrealizować w całości. Czas przejazdu zależy wyłącznie od uczestników – można to zrobić w ciągu 1,5 godziny, jak również w ciągu kilku godzin czy nawet dni. Rajd został napisany z myślą o osobach jadących indywidualnie, jak również rodzinach czy grupach przyjaciół, które realizując zadania rajdu chcą miło spędzić ze sobą czas, poznając zakamarki Śródmieścia, które na co dzień omijamy

Na trasie „Nawigacyjnego Rajdu Rowerowego” czeka 21 pytań. Rajd może być realizowany w ciągu dnia, jak również nocą – wszystkie odpowiedzi na pytania można znaleźć podejmując rajd o dowolnej porze dnia i nocy. Na realizację rajdu jest miesiąc, więc można rozłożyć całą trasę przejazdu na etapy albo w dowolnym momencie powrócić do pytań, na które nie udało się znaleźć odpowiedzi– w ten sposób zwiększa się szansa na zrealizowanie wszystkich zadań rajdu i zdobycia głównej nagrody.

Dodatkowym kryterium w wyborze zwycięzcy każdej edycji będzie zdjęcie na temat „Warszawskie Klimaty Rowerowe”. Zdjęcia będą oceniane przez odwiedzających naszą stronę na facebooku: liczba oddanych głosów decyduje o przyznaniu nagrody.

Szczegóły – regulamin, zasady gry, karta pytań – na: www.rajd.1944.pl

Jeśli chcesz wziąć udział w nawigacyjnym rajdzie rowerowym:

  • wybierz odpowiedni dla Ciebie termin,
  • możesz pojechać sam lub dobierz towarzyszy, z którymi chcesz jechać i odkryj ciekawe miejsca Śródmieścia,
  • pobierz materiały ze strony internetowej, wydrukuj i zabierz ze sobą,
  • szukaj odpowiedzi na zadane przez nas pytania,
  • fotografuj wskazane miejsca
  • wyślij kartę odpowiedzi,
  • zdobądź najwięcej punktów i nagrodę.

Trzeci, ostatni etap rajdu kończy się 30 września 2012 r.