Po raz pierwszy

Potrzebujesz pomocy?

Serwis przyjdz.pl zawiera kilka miejsc, które musisz (obowiązkowo!) odwiedzić.

Przede wszystkim zobacz dział Wydarzenia gdzie piszemy o jednorazowych najbliższych wydarzeniach. Jeśli tam nie znajdziesz nic godnego uwagi, wejdź na Wydarzenia cykliczne. Znajdziesz tam informacje o wydarzeniach, które trwają dłużej niż kilka godzin, w ramach jednego eventu. Dla uporządkowania wszystkich Wydarzeń jednorazowych przygotowaliśmy Kalendarz.

No dobrze, a co jeśli spodobała Ci się idea serwisu i chcesz dodawać wydarzenia? Nic prostszego! Kliknij na zakładkę Dodaj wydarzenie wcześniej upewniając się na FAQ czy mieści się ono w profilu serwisu.

Zapraszamy do współpracy!

PS. Nie zapomnij też kliknąć

Wsparcie
News

Lato z Lolkiem – Muzeum Jana Pawła II

Wakacyjne sobotnie zajęcia rekreacyjno-edukacyjne dla rodzin!

W każdą sobotę wakacyjnych miesięcy: lipca i sierpnia, miedzy godz. 10:00 a 13:00, na terenie przed Świątynią Opatrzności Bożej, zapraszamy do wspólnej zabawy dzieci i ich rodziców.

Bezpłatne zajęcia w formule otwartej odbywać się będą w pawilonie wystawowym oraz w plenerze. Edukatorzy prowadzić będą zajęcia plastyczne, teatralne, projekcje filmowe, zabawy ruchowe i konkurencje sportowe. Przewidzieliśmy również animacje dla maluszków i ich rodziców.

W każdą sobotę chcemy zabrać dzieci (za pomocą dekoracji, muzyki, wyobraźni) w podróż do jednego miasta, państwa lub regionu, które odwiedził Jan Paweł II. W kolejne soboty lipca proponujemy podróże do: Krakowa, Rzymu, w góry, na południe Polski oraz do Afryki.

Tym sposobem mamy nadzieję udostępnić mieszkańcom Wilanowa miejsce, gdzie można rodzinnie, w atrakcyjny sposób spędzić wolny czas, nie wyjeżdżając za miasto.

Uczestnictwo w zabawie nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Gdzie?

Plac przed  Świątynią Opatrzności Bożej w Warszawie, róg Klimczaka i przedłużenie ul.Sobieskiego, Wilanów


Wyświetl większą mapę

Kiedy?

Każda sobota lipca i sierpnia 2012 r. , miedzy godz. 10:00 a 13:00

Więcej informacji:

edukacja@muzeumjp2.pl, 784 225 315 lub na stronie www.muzeumjp2.pl