Po raz pierwszy

Potrzebujesz pomocy?

Serwis przyjdz.pl zawiera kilka miejsc, które musisz (obowiązkowo!) odwiedzić.

Przede wszystkim zobacz dział Wydarzenia gdzie piszemy o jednorazowych najbliższych wydarzeniach. Jeśli tam nie znajdziesz nic godnego uwagi, wejdź na Wydarzenia cykliczne. Znajdziesz tam informacje o wydarzeniach, które trwają dłużej niż kilka godzin, w ramach jednego eventu. Dla uporządkowania wszystkich Wydarzeń jednorazowych przygotowaliśmy Kalendarz.

No dobrze, a co jeśli spodobała Ci się idea serwisu i chcesz dodawać wydarzenia? Nic prostszego! Kliknij na zakładkę Dodaj wydarzenie wcześniej upewniając się na FAQ czy mieści się ono w profilu serwisu.

Zapraszamy do współpracy!

PS. Nie zapomnij też kliknąć

Wsparcie
News

Filmowa Stolica Lata 2012

Filmowa Stolica Lata 2012

Na terenie całej Warszawy, przez całe lato odbędzie się blisko 80 projekcji. W niektórych miejscach będziemy cały czas, w niektórych zawitamy tylko na chwilę. W sumie 12 lokalizacji stanie się miejscem dla naszego filmowego święta.

Pojawimy się w wielu nowych miejscach. Cykl Harryego Pottera zostanie pokazany w pięknym Amfiteatrze na Bemowie. Znajdziecie nas również w Parku Szczęśliwickim na Ochocie i w Królikarni na Mokotowie. Po latach powrócimy również do Parku Rydza Śmigłego.

Jak co roku informujemy, że wieczorami może być zimno. Pamiętajcie żeby wziąć ze sobą sweter, a tam gdzie nie ma amfiteatru kocyk lub karimatę. Warto też pomyśleć o parasolu, nawet gdy wieczór zapowiada się ładnie.

Przed głównymi projekcjami wyświetlimy krótkie metraże. Prosimy zatem o cierpliwość zanim rozpocznie się główna projekcja. Nie bójcie się, że pomyliliście miejsce lub film. Po prostu macie okazję zobaczyć coś jeszcze w oczekiwaniu na główny punkt programu.

Życzymy udanej zabawy i do zobaczenia w warszawskich parkach!

Początek wyświetlania filmów: 3 lipca 2012 r.

Ostatni film: 9 września 2012 r.

Parki biorące udział: 

Pole Mokotowskie
Amfiteatr Bemowo
Park Skaryszewski
Kopa Cwila

Park Henrykowski
Metro Słodowiec
Kępa Potocka
Park Sowińskiego

Park Bródnowski
ArtPark
Królikarnia
Park Szczęśliwicki

Więcej informacji na stronie: http://www.filmowastolica.pl/