Po raz pierwszy

Potrzebujesz pomocy?

Serwis przyjdz.pl zawiera kilka miejsc, które musisz (obowiązkowo!) odwiedzić.

Przede wszystkim zobacz dział Wydarzenia gdzie piszemy o jednorazowych najbliższych wydarzeniach. Jeśli tam nie znajdziesz nic godnego uwagi, wejdź na Wydarzenia cykliczne. Znajdziesz tam informacje o wydarzeniach, które trwają dłużej niż kilka godzin, w ramach jednego eventu. Dla uporządkowania wszystkich Wydarzeń jednorazowych przygotowaliśmy Kalendarz.

No dobrze, a co jeśli spodobała Ci się idea serwisu i chcesz dodawać wydarzenia? Nic prostszego! Kliknij na zakładkę Dodaj wydarzenie wcześniej upewniając się na FAQ czy mieści się ono w profilu serwisu.

Zapraszamy do współpracy!

PS. Nie zapomnij też kliknąć

Wsparcie
News

Festiwal Magnetofon w Mieście Cypel

Festiwal Magnetofon w Mieście Cypel

Magnetofon jest festiwalem, który za cel stawia sobie promocję najzdolniejszych, młodych, polskich muzyków. To przegląd najciekawszych zespołów, które pojawiły się ostatnio na rodzimej scenie muzycznej. Spektrum gatunków reprezentowanych przez grające u nas zespoły jest szerokie – od delikatnej elektroniki, po niezależną muzykę taneczną. Chcemy pokazać jak bardzo zmieniła się sytuacja na polskim rynku muzycznym i jak wiele ma do zaoferowania odbiorcom. Wybrani przez nas wykonawcy to zarówno muzycy debiutujący na scenie, jak i zespoły, które zdobyły już pewną grupę fanów oraz mają za sobą wydanie pierwszej płyty.

Kiedy?

13-15 lipca 2012 r. (w pt i sob o godz. 20:00, w niedz. od 12.00)

Gdzie?

Miasto Cypel, ul. Zaruskiego 6

Szczegółowy program

Piątek, godz. 20.00
ZaStary
Asia i Koty
Branches
No Fun
after: Teresa i Tygrysy

Sobota, godz. 20.00
Wild Books
The Saturday Tea
Enchanted Hunters
Hokei
Drekoty
after: Warsaw City Rockers

Niedziela
godz. 12.00 Muzyczny Flea Market
godz. 15.00 Warsztaty didżejskie – poprowadzi DJ Przeplach

Więcej informacji

http://www.magnetofon.waw.pl/

http://www.facebook.com/magnetofon