FAQ | Przyjdź - dowiaduj się o wydarzeniach w Twoim mieście i bądź tam
Po raz pierwszy

Potrzebujesz pomocy?

Serwis przyjdz.pl zawiera kilka miejsc, które musisz (obowiązkowo!) odwiedzić.

Przede wszystkim zobacz dział Wydarzenia gdzie piszemy o jednorazowych najbliższych wydarzeniach. Jeśli tam nie znajdziesz nic godnego uwagi, wejdź na Wydarzenia cykliczne. Znajdziesz tam informacje o wydarzeniach, które trwają dłużej niż kilka godzin, w ramach jednego eventu. Dla uporządkowania wszystkich Wydarzeń jednorazowych przygotowaliśmy Kalendarz.

No dobrze, a co jeśli spodobała Ci się idea serwisu i chcesz dodawać wydarzenia? Nic prostszego! Kliknij na zakładkę Dodaj wydarzenie wcześniej upewniając się na FAQ czy mieści się ono w profilu serwisu.

Zapraszamy do współpracy!

PS. Nie zapomnij też kliknąć

Wsparcie

FAQ

Dodawanie wydarzeń

Jakie wydarzenia mogę dodawać?

Interesują nas przede wszystkim wydarzenia kulturalne organizowane przez Urząd Miasta st. Warszawy, Urzędy poszczególnych Dzielnic, domy kultury, parafie. Możesz informować również o inicjatywie oddolnej. Mile widziane są flash-moby, wystawy, koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi. To miejsce jest dla Was. Zapraszamy do korzystania z niego i informowania znajomych o naszym serwisie. Warunkiem jest, aby wydarzenia miały miejsce w Warszawie i okolicach (przez okolicę bardzo umownie rozumiemy miejsca do których można dotrzeć z Warszawy autobusem, tramwajem lub prywatnym busem w ciągu 1 godziny jadąc z Centrum).

Jeśli wydarzenie przez Ciebie zaproponowane nie będzie mieściło się w wyznaczonych przez redakcję ramach – z pewnością Cię o tym poinformujemy. Zastrzegamy sobie prawo do umieszczania wybranych wydarzeń.

O witrynie

Jak poruszać się po stronie?

Dla ułatwienia podzieliliśmy wydarzenia na:

  • odbywające się jednorazowo
  • cykliczne

Akcje odbywające się konkretnego dnia o ustalonej godzinie możecie znaleźć na podstronie Wydarzenia. Inicjatywy organizowane na dłuższy okres czasu znajdziecie na stronie głównej lub w sekcji Wydarzenia cykliczne. Oprócz tego do Waszej dyspozycji oddajemy Kalendarz zawierający wyłącznie wydarzenia jednorazowe.

W jakim celu powstało przyjdz.pl?

Serwis Przyjdz.pl powstał ponieważ w sieci nie znaleźliśmy podobnego miejsca, które informowałoby o wydarzeniach organizowanych przez domy kultury oraz parafie. Naszym zdaniem większe wydarzenia zawsze będą promowane, zaś mniejsze, przygotowywane często dzięki dobrej woli, są organizowane i spotykają się z małym zainteresowaniem ze względu na brak promocji. Przyjdz.pl jest więc miejscem gdzie można znaleźć wydarzenia, których nie pisze się w mainstreamie i które nie tak łatwo znaleźć. Oczywiście czasami polecimy wydarzenie, które jest wartościowe i piszą o nim wszyscy.

Wsparcie

Czy dodawanie promowanych wydarzeń na stronie głównej serwisu jest płatne?

Tak. Dodanie promowanego wydarzenia, które jest widoczne w slajderze na stronie głównej, w prawej kolumnie w sekcji „Interesujące wydarzenia” jest płatne. W ramach drobnej mikropłatności oferujemy:

  • kod QR wydarzenia, który będzie umieszczony w opisie
  • zakładkę umożliwiającą podanie szczegółowych informacji o wydarzeniu
  • przestrzeń na stronie głównej podlinkowaną do strony wydarzenia
  • informację w prawej kolumnie
  • przestrzeń na recenzję oraz galerię po skończeniu wydarzenia

Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji pod adresem kontakt@przyjdz.pl

PS

Zastrzegamy sobie prawo do decydowania o tym, kto jest zwolniony z mikropłatności za promowane wydarzenie.

Czy dodawanie wydarzeń jest płatne?

Nie. Wydarzenia można dodawać przy pomocy formularza za darmo. Nie wykluczamy jednak wprowadzenia mikropłatności lub niewielkiego abonamentu za otrzymanie konta umożliwiającego szybkie umieszczanie wydarzeń.