Po raz pierwszy

Potrzebujesz pomocy?

Serwis przyjdz.pl zawiera kilka miejsc, które musisz (obowiązkowo!) odwiedzić.

Przede wszystkim zobacz dział Wydarzenia gdzie piszemy o jednorazowych najbliższych wydarzeniach. Jeśli tam nie znajdziesz nic godnego uwagi, wejdź na Wydarzenia cykliczne. Znajdziesz tam informacje o wydarzeniach, które trwają dłużej niż kilka godzin, w ramach jednego eventu. Dla uporządkowania wszystkich Wydarzeń jednorazowych przygotowaliśmy Kalendarz.

No dobrze, a co jeśli spodobała Ci się idea serwisu i chcesz dodawać wydarzenia? Nic prostszego! Kliknij na zakładkę Dodaj wydarzenie wcześniej upewniając się na FAQ czy mieści się ono w profilu serwisu.

Zapraszamy do współpracy!

PS. Nie zapomnij też kliknąć

Wsparcie

Wydarzenia:Bible-ing – wspólne czytanie Biblii na chodniku w milczeniu

Bible-ing – wspólne czytanie Biblii na chodniku w milczeniu
Jun
16

Dołącz do wydarzenia

Wspólne czytanie Biblii na chodniku. Medytacja w milczeniu. Organizatorem jest wspólnota świętego Jana, która działa w ramach Duszpasterstwa Akademickiego Jezuitów „Dąb” w Warszawie przy Sanktuarium świętego Andrzeja Boboli

Gdzie?

Krakowskie przedmieście i Plac Zamkowy

Kiedy?

Data: 16 czerwca 2012 r.

Godzina rozpoczęcia: 11:45

Godzina zakończenia: 12:30

Plan wydarzenia

11:45 – zaczynamy siadać na Placu Zamkowym tworząc linię w kierunku Krakowskiego Przedmieścia. Tworzymy linię tak, by jak najmniej zakłócać porządek na chodniku- na skraju, w odległości trzech kroków od siebie lub większej, gdy będziemy przecinać ulice, wyjazdy i drzwi do domów. Wolontariusze będą czuwać nad tworzeniem linii czytających Biblię.

12:00 – zaczynamy rozważanie fragmentu z Ewangelii z tego dnia, w milczeniu.

12:15 – tworzymy małe grupki dzielenia (15 minut).

12:30 – rozchodzimy się.

Bardzo ważne: weź z sobą Pismo Święte. Znajdziecie nas na: www.facebook.com/bibleing (jeśli to możliwe odhaczcie się, że przyjdziecie w wydarzeniu) i na stronie Grupy Świętego Jana.