Po raz pierwszy

Potrzebujesz pomocy?

Serwis przyjdz.pl zawiera kilka miejsc, które musisz (obowiązkowo!) odwiedzić.

Przede wszystkim zobacz dział Wydarzenia gdzie piszemy o jednorazowych najbliższych wydarzeniach. Jeśli tam nie znajdziesz nic godnego uwagi, wejdź na Wydarzenia cykliczne. Znajdziesz tam informacje o wydarzeniach, które trwają dłużej niż kilka godzin, w ramach jednego eventu. Dla uporządkowania wszystkich Wydarzeń jednorazowych przygotowaliśmy Kalendarz.

No dobrze, a co jeśli spodobała Ci się idea serwisu i chcesz dodawać wydarzenia? Nic prostszego! Kliknij na zakładkę Dodaj wydarzenie wcześniej upewniając się na FAQ czy mieści się ono w profilu serwisu.

Zapraszamy do współpracy!

PS. Nie zapomnij też kliknąć

Wsparcie
News

Dzień dobry internecie!

Czy zdarzyło Ci się kiedyś przegapić ważne wydarzenie, na które chciałeś się wybrać? Jeśli tak to obiecujemy, że miało to miejsce po raz ostatni. Portal przyjdz.pl ma na celu informowanie o wszystkich wydarzeniach odbywających się w Warszawie. Bez względu na to, czy jest to wydarzenie parafialne, ciekawy event organizowany w domu kultury, czy też flash mob.

Chcemy informować zarówno o spotkaniach jednorazowych, tych odbywających się „od okazji do okazji” ale również spotkaniach cyklicznych, comiesięcznych czy cotygodniowych (chociaż te ostatnie będą zamieszczone na stałej stronie serwisu, ponieważ ich charakter jest cykliczny). Mamy nadzieję, że będziecie często wracać na przyjdz.pl i przychodzić na wydarzenia, które wam proponujemy. Naszym zdaniem w Warszawie (i okolicach) dzieje się tyle interesujących rzeczy, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Nie zachęcamy Was do siedzenia godzinami na www.przyjdz.pl. Lepiej znajdźcie tam wydarzenie dla siebie i wychodźcie z domu.